>> 

מאמרים בנושא סייבר

על פי נתוני חברת ESR CYBER JOBS המתמחה בגיוס טאלנטים בתחומי התוכנה, אלגוריתמים חומרה ואבטחת מידע ישנה עליה של כ-7% בשכר בתחומי התוכנה ביחס לשנה שעברה.
מצא מידע על המכללות המובילות בתחום הסייבר, אנו בדקנו והמלצנו על הטובות ביותר כגון: מכללת INT, המכללה למנהל, מכללת עתיד ועוד. ✅ מצא את עבודת חייך בסייבר ג'ובס עכשיו!
מעוניין ללמוד את תחום הסייבר? איזה קורס כדאי ללמוד? סייברג'ובס כתבה עבורכם סקירה של קורסי הסייבר המובילים לשנת 2018
לא לכל תפקיד ביחידה 8200 ישנה מקבילה אזרחית מדויקת, ולא כל צייד ראשים או מגייס יודע ומתמצא בניו-אנסים הדקים שבין התפקידים והדרישות של בוגרי 8200.
שכרו החודשי של אנליסט אבטחת מידע נע בסביבות ה-20,000 ₪ (פלוס-מינוס) בנוסף לרכב, טלפון נייד ולתנאים סוציאליים. מהיכן מגיעים אנליסטי אבטחת מידע?
חקר חולשות נחשב לאחד מהתפקידים אשר בארגונים הגדולים יותר ישנו תקן לתפקיד מוגדר מסוג זה, בעוד בארגונים קטנים יותר, תחום חקר החולשות מוטל על בעלי תפקידי אבטחה אחרים.
חוקר אבטחת מידע נחשב לאדם שמטרתו להיות זה הנמצא עם אצבע על הדופק ומתמצא בכל סיכון חדש המופיע למידע. מחקר אבטחת מידע כולל קשת רחבה של משימות.
פייתון היא שפת תכנות אשר מתאימה למגוון רחב של פיתוחים. באמצעות פייתון ניתן לפתח יישומי ווב, ליצור אלגוריתמים מורכבים לעיבוד של נתונים רבים, לפתח יישומים עם GUI ועוד.
חוקר סייבר נחשב לדרמן של תחום הסייבר, מכיוון שהוא חייב להבין ולהתמצא במבחר גדול של תחומים: תכנות, תקשורת, יישומי אינטרנט, ארכיטקטורת אבטחת מידע ועוד.
לצד ההתפתחות המהירה בדרישות שוק אבטחת המידע בישראל, מתפתחים גם פתרונות ואמצעי הגנה מקדימים, ואיתם משתנה גם שוק דרושים אבטחת מידע מיום ליום.
מנהלי רשתות בישראל כיום מתחלקים למספר סוגים עיקריים: מנהל רשת שהתחילו בתור טכנאי, עוזר מנהל רשת שהתקדם או בוגר קורס בן שישה חודשים עד שנה.
שוק ה-IT ומגמת הדרושים במקצועות ה-IT בישראל היא חלק ממהמגמה העולמית. מנהלי ה-IT בארגונים גדולים כבר מתעסקים פחות בצד הטכני ויותר בצד התכנוני והקונספטואלי.
תחום הסייבר עבר מנשלט לשולט, על כן התפקידים בתחום זה הפכו גם הם נרחבים, שונים ומגוונים.דרושים בעולם הסייבר כולל בין היתר את התפקידים הבאים...
ישנן מספר משרות IT שארגונים עדיין מטפחים בקפידה. הנה הבולטות שבהן על פי נתוני הרבעון השני של 2016. תופתעו לשמוע כמה אנשי IT מרוויחים היום...
הביקוש הגובר לאנשי סייבר טובים גם פותח את כיסיהם של המעסיקים וניתן להשתכר היטב מתחום זה. אנשי סייבר? לומדים מקצוע בתחום? כך ייראה העתיד הפיננסי שלכם.
קשה מאוד למצוא אנשי סייבר מקצועיים, טובים ויעילים. לנוחותכם, ריכזנו את המרכזיות שבהן. 8 סיבות לכך שקשה למצוא אנשי סייבר טובים.
אם אתם עומדים בפני פרשת דרכים מקצועית, אבטחת מידע היא אחד מהנושאים החמים ביותר שכדאי לכם לשקול ללמוד. הסבת מקצוע לאבטחת מידע – עתיד בטוח יותר.
הנה מספר נתונים שבודאי יפתיעו אתכם על תחום הסייבר בישראל: יוצאי היחידות הצבאיות ממרם ו-8200 מהווים רק כ-20% מהיזמים של חברות סייבר ישראליות.
אחד מכל שישה עסקים בעולם נתון להתקפות סייבר. ורק למחצית מהחברות ישנה איזושהי אסטרטגיה לאבטחת סייבר. במאמר הבא נבחן את חשיבות אבטחת המידע לארגון.
מהפכת הסייבר העניקה השראה למוצרים ושירותים במגוון רחב של תחומים טכנולוגיים ואבטחת המידע. אשתקד נפתחו מאות משרות בתחומי הסייבר ואבטחת המידע.
יחידה 8200 השייכת לאגף המודיעין ונחשבת לאחת היחידות המובחרות, ההשתייכות אליה מעידה על איכויות מקצועיות גבוהות, ותכונות אישיות מיוחדות.
במקביל להתפתחות המחשוב והטכנולוגיה, התפתחו איומי האבטחה. אנשי ה-IT נאלצים להתפתח בהתאם ואל תחומי האחריות שלהם מתווספות פלטפורמות חדשות.
במציאות המשתנה של עולם הסייבר, הרכיבים האלקטרוניים הופכים להיות החוליה החלשה של מערך אבטחת המידע. כעת נדרשת חשיבה אחרת כדי להתמודד עם הבעיה.

CYBER SRCURITY בחיי היום יום והפער בין פשעי הסייבר לתעשיית הסייבר
הביקוש הרב למומחים בתחום אבטחת המידע הביא לעליה של בין 1.5% ל-5% בשכרם בהשוואה לשנה שעברה; המקצועות החמים בהייטק ב-2016 היו מהנדסי אלגוריתמים ואנשי DevOps
תחום הסייבר, כך מראה הסקר, ממשיך גם בשנת 2017 להציע את התנאים הטובים יותר לעובדים, שכרם ממשיך ועולה ב-10%-15% בהשוואה לאשתקד.
כתבה מתוך אתר גלובס
בונוסים, תנאים וכמובן שכר - ענף ההייטק ממשיך לספק לעובדיו סיבות לחייך. סקר שערכה חברת אסרמטק מגלה מהם התחומים הכי מבוקשים ואיזו שפת תכנות דווקא יוצאת מהאופנה
1  2  הבא > 
צור קשר

צוות מנוסה ויעיל בתחום הגיוס מצפה לסייע לך!

ליצירת קשר ושליחת קורות חיים:

hila@cyber-jobs.co.il

טלפון : 03-9679545  פקס : 03-9654271


לחברות המעוניינות בשיתוף פעולה: 

Ronen@cyber-jobs.co.il       Chen@cyber-jobs.co.il

להצטרפות לקבוצתנו ברשת ה-LINKEDIN

להצטרפות לערוץ הטלגרם שלנו 

להיות מהראשונים להתעדכן במשרות החמות שלנו!