כתבות ומאמרים

ג'וניורים, קבלו מספר טיפים בדרך למציאת המשרה הראשונה

מאת: מאיה גרוס, רכזת גיוס סייבר ומנהלת תיקי לקוחות Dare to be Different- בתחום זה יש הרבה בוגרי קורסים וחובת ההוכחה חלה עליכם – עליכם לבדל את עצמכם משאר המועמדים! תהיו סקרנים, תלמדו ותחקרו, כך תהפכו את סל הכלים שלכם להיות עשיר יותר, דבר שיתבטא בקו"ח ובראיונות העבודה אליו תיגשו. English please- לשלוח קורות חיים […]

בוגרי 8200? המדריך המלא למציאת עבודה

לא לכל תפקיד ביחידה 8200 ישנה מקבילה אזרחית מדויקת, ולא כל צייד ראשים או מגייס יודע ומתמצא בניו-אנסים הדקים שבין התפקידים והדרישות של בוגרי 8200.

מה עושה אנליסט אבטחת מידע וכמה הוא מרוויח?

שכרו החודשי של אנליסט אבטחת מידע נע בסביבות ה-20,000 ₪ (פלוס-מינוס) בנוסף לרכב, טלפון נייד ולתנאים סוציאליים. מהיכן מגיעים אנליסטי אבטחת מידע?

מה עושה חוקר חולשות וכמה הוא מרוויח?

חקר חולשות נחשב לאחד מהתפקידים אשר בארגונים הגדולים יותר ישנו תקן לתפקיד מוגדר מסוג זה, בעוד בארגונים קטנים יותר, תחום חקר החולשות מוטל על בעלי תפקידי אבטחה אחרים.

מה תפקידו של חוקר אבטחת מידע וכמה הוא מרוויח?

חוקר אבטחת מידע נחשב לאדם שמטרתו להיות זה הנמצא עם אצבע על הדופק ומתמצא בכל סיכון חדש המופיע למידע. מחקר אבטחת מידע כולל קשת רחבה של משימות.

האם ניתן להשתמש בפייתון בפיתוח של סטארט אפ?

פייתון היא שפת תכנות אשר מתאימה למגוון רחב של פיתוחים. באמצעות פייתון ניתן לפתח יישומי ווב, ליצור אלגוריתמים מורכבים לעיבוד של נתונים רבים, לפתח יישומים עם GUI ועוד.

דרוש חוקר סייבר \ סקירה + משכורות ואפשרויות תעסוקה

חוקר סייבר נחשב לדרמן של תחום הסייבר, מכיוון שהוא חייב להבין ולהתמצא במבחר גדול של תחומים: תכנות, תקשורת, יישומי אינטרנט, ארכיטקטורת אבטחת מידע ועוד.

דרושים אבטחת מידע – סקירה של שוק אבטחת המידע בישראל

לצד ההתפתחות המהירה בדרישות שוק אבטחת המידע בישראל, מתפתחים גם פתרונות ואמצעי הגנה מקדימים, ואיתם משתנה גם שוק דרושים אבטחת מידע מיום ליום.

דרושים מנהל רשתות – סקירה של שוק אבטחת רשתות בישראל

מנהלי רשתות בישראל כיום מתחלקים למספר סוגים עיקריים: מנהל רשת שהתחילו בתור טכנאי, עוזר מנהל רשת שהתקדם או בוגר קורס בן שישה חודשים עד שנה.

דרושים אנשי IT – סקירת שוק ה-IT בישראל

שוק ה-IT ומגמת הדרושים במקצועות ה-IT בישראל היא חלק ממהמגמה העולמית. מנהלי ה-IT בארגונים גדולים כבר מתעסקים פחות בצד הטכני ויותר בצד התכנוני והקונספטואלי.

דרושים בעולם הסייבר

תחום הסייבר עבר מנשלט לשולט, על כן התפקידים בתחום זה הפכו גם הם נרחבים, שונים ומגוונים.דרושים בעולם הסייבר כולל בין היתר את התפקידים הבאים…

אנשי IT בעולם הסייבר – מה תפקידם וכמה הם מרוויחים?

ישנן מספר משרות IT שארגונים עדיין מטפחים בקפידה. הנה הבולטות שבהן על פי נתוני הרבעון השני של 2016. תופתעו לשמוע כמה אנשי IT מרוויחים היום…

משכורות של אנשי סייבר

הביקוש הגובר לאנשי סייבר טובים גם פותח את כיסיהם של המעסיקים וניתן להשתכר היטב מתחום זה. אנשי סייבר? לומדים מקצוע בתחום? כך ייראה העתיד הפיננסי שלכם.

למה קשה למצוא אנשי סייבר?

קשה מאוד למצוא אנשי סייבר מקצועיים, טובים ויעילים. לנוחותכם, ריכזנו את המרכזיות שבהן. 8 סיבות לכך שקשה למצוא אנשי סייבר טובים.

הסבת מקצוע לאבטחת מידע

אם אתם עומדים בפני פרשת דרכים מקצועית, אבטחת מידע היא אחד מהנושאים החמים ביותר שכדאי לכם לשקול ללמוד. הסבת מקצוע לאבטחת מידע – עתיד בטוח יותר.

נתונים על עולם הסייבר בישראל – חברות סייבר ישראליות

הנה מספר נתונים שבודאי יפתיעו אתכם על תחום הסייבר בישראל: יוצאי היחידות הצבאיות ממרם ו-8200 מהווים רק כ-20% מהיזמים של חברות סייבר ישראליות.

אבטחת עסקים בעולם הסייבר

אחד מכל שישה עסקים בעולם נתון להתקפות סייבר. ורק למחצית מהחברות ישנה איזושהי אסטרטגיה לאבטחת סייבר. במאמר הבא נבחן את חשיבות אבטחת המידע לארגון.

השפעת מהפכת הסייבר על שוק העבודה

מהפכת הסייבר העניקה השראה למוצרים ושירותים במגוון רחב של תחומים טכנולוגיים ואבטחת המידע. אשתקד נפתחו מאות משרות בתחומי הסייבר ואבטחת המידע.

יחידה 8200 – היוקרה והאיכות לאחר השחרור מהשירות

יחידה 8200 השייכת לאגף המודיעין ונחשבת לאחת היחידות המובחרות, ההשתייכות אליה מעידה על איכויות מקצועיות גבוהות, ותכונות אישיות מיוחדות.

שינוי קריירה לכיוון תחום הסייבר

במקביל להתפתחות המחשוב והטכנולוגיה, התפתחו איומי האבטחה. אנשי ה-IT נאלצים להתפתח בהתאם ואל תחומי האחריות שלהם מתווספות פלטפורמות חדשות.

המדינה והתיחסותה לתחום הסייבר

במציאות המשתנה של עולם הסייבר, הרכיבים האלקטרוניים הופכים להיות החוליה החלשה של מערך אבטחת המידע. כעת נדרשת חשיבה אחרת כדי להתמודד עם הבעיה.

CYBER SRCURITY בחיי היום יום והפער בין פשעי הסייבר לתעשיית הסייבר

CYBER SRCURITY בחיי היום יום והפער בין פשעי הסייבר לתעשיית הסייבר

סקר שכר למקצועות הסייבר -2016

הביקוש הרב למומחים בתחום אבטחת המידע הביא לעליה של בין 1.5% ל-5% בשכרם בהשוואה לשנה שעברה; המקצועות החמים בהייטק ב-2016 היו מהנדסי אלגוריתמים ואנשי DevOps

ישראל כמעצמת סייבר-CYBER JOBS- כתבה ששודרה בערוץ 11

https://www.youtube.com/watch?v=zw6W9rLW000&t=242s

סקר שכר לשנת 2017- כתבה מתוך אתר גלובס

תחום הסייבר, כך מראה הסקר, ממשיך גם בשנת 2017 להציע את התנאים הטובים יותר לעובדים, שכרם ממשיך ועולה ב-10%-15% בהשוואה לאשתקד.
כתבה מתוך אתר גלובס

42 אלף שקל לחודש: באיזה תחום בהייטק משלמים הכי הרבה? כתבה שפורסמה באתר ואלה ב-19/6

בונוסים, תנאים וכמובן שכר – ענף ההייטק ממשיך לספק לעובדיו סיבות לחייך. סקר שערכה חברת אסרמטק מגלה מהם התחומים הכי מבוקשים ואיזו שפת תכנות דווקא יוצאת מהאופנה

בוגרי 8200 – אפשרויות תעסוקה

אם אתם בוגרי 8200 ותחליטו להמשיך במסלול המקצועי שלכם גם באזרחות, תפתחנה בפניכם אפשרויות תעסוקה רבות. אז מה עושים בוגרי 8200 באזרחות?

סיכום המחצית הראשונה של 2018 – סקר שכר ומגמות מקצועות ההייטק ואבטחת מידע

הסקר בוצע על ידי קבוצת ESR אסרמטק, העוסקת בגיוס ומיקור חוץ במקצועות תוכנה, חומרה וחברת הבת ,Cyber Jobs העוסקת בהשמה במקצועות סייבר. הסקר מתבסס על מחקר מעמיק של איסוף נתונים מול מגוון רחב של חברות טכנולוגיות.

תפריט נגישות

he_ILHebrew

אנחנו יכולים לעבוד בשבילך

רוצה שנפנה אלייך ישירות כאשר יפתחו משרות שמתאימות לכישורייך?

שליחת קורות חיים